Home

Home > Coming to Auroville > FAQs

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

Frequently asked questions

 
Frequently asked questions

 

See also questions:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

 

Відвідини Ауровілю

 

П: Чи потрібна віза для в'їзду в Індію/Ауровіль?

В: Громадяни більшості країн світу мають отримати візу для відвідування Індії. Як правило, це туристична віза. Однак ті, хто хоче залишитися в Ауровілі та приєднатися до його спільноти, повинні приїхати в Індію із в'їзною візою, бо туристична віза не може бути на термін більше 6 місяців і не може бути перетворена на в'їзну візу в Індії.

 

П: Як можна потрапити в Ауровіль із іншої країни?

В: Літаки ряду великих авіакомпаній літають в Мадрас (Ченнаї) - найближчий великий міжнародний аеропорт. До них відносяться (в алфавітному порядку): Air India, Air Lanka, British Airways, Emirates, Gulf Air, Lufthansa, Malaysian Airlines, Oman Air, Sabena, Saudi Airline та Singapore Airlines. Також є можливість скористатися послугами менш відомими авіакомпаній.

Із Ченнаю до Ауровілю краще всього взяти таксі безпосередньо в аеропорті, хоча є автобуси до Пондічеррі, звідки також можна взяти таксі або моторикшу. Якщо ви домовились про житло заздалегідь, таксі може бути відправлене із Ауровілю, щоб забрати вас із аеропорту.

 

П: Чи є в Ауровілі гостьові будинки?

В: Так, Ауровіль має широкий ряд гостьових будинків із наданням житла та інших послуг: харчування, пральня, прокат велосипедів і т.д. Вони різні за ціною, залежно від умов проживання.

 

П: Чи надає Ауровіль безкоштовне житло?

В: Так, у тому значенні, що орендна плата не виплачується, але й ні через невтримний дефіцит житла. Інакше кажучи, ніхто не повинен їхати в Ауровіль очікуючи, що спільнота негайно надасть йому житло. Очікується, що кожен, хто приєднається до Ауровілю та стане ауровільцем, побудує своє власне житло після консультації із Групою Розвитку Ауровілю. У той же час, прибувші можуть бути розміщені в житловому фонді для новоприбулих, або доведеться залишитись жити у гостьовому будинку, або із друзями.

Чесно кажучи, в даний час не так легко знайти житло в Ауровілі, а тому тим, хто збирається сюди приїхати, рекомендується заздалегідь розглянути згадані вище варіанти. Особливо для сімей, ми настійно рекомендуємо, щоб принаймні один із батьків відвідав та все влаштував заздалегідь.

 

П: Побудувавши будинок в Ауровілі, які на нього є права?

В: До тих пір, поки людина, яка побудувала будинок, залишається ауровільцем, її право на проживання поважається спільнотою, так само як і право для її дітей після смерті батьків або під час від'їзду із Ауровілю. Тільки у випадку відсутності людини в Ауровілі протягом 5 років і більше, коли вона втрачає статус ауровільця, її права на житло припиняються офіційно.
Хоча іноді той, хто збудував будинок, знову може його зайняти, якщо ніхто інший не одержав на нього право на основі довгострокової зайнятості або через нагальну велику потребу.

 

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in


Home > Coming to Auroville > FAQs

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top