Home

Home > Economy > FAQs

 

Frequently asked questions

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

See also questions:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

 

Про економіку

 

П: Як Ауровіль фінансується?

В: Частина грошей надходить від уряду Індії, в основному для сфери освіти та проектів, які охоплюютьcя "Схемою Розвитку Ауровілю". Інші джерела надходження грошей: від різних неурядових організацій в Індії та за кордоном, від прибутків комерційних підприємств в Ауровілі, від ряду центрів "Ауровіль Інтернейшнл" по всьому світі, від гостьових будинків, від грошових пожертв відвідувачів та гостей, із боку доброзичливців та ауровільських сімей і звичайно від самих ауровільців.

 

П: Як люди забезпечують своє власне життя в Ауровілі?

В: Багато прибулих із західних країн мають ресурси, які вони черпають у країнах свого походження, або отримують фінансову підтримку від своїх сімей. Інші залежать від "утримання" (щомісячна сума, якої зазвичай достатньо, щоб задовольнити основні потреби життя в Ауровілі), котру ауровільці отримують від комерційного підрозділу або від громадських робіт, на яких вони працюють.

 

П: Що станеться, коли у когось більше нема грошей, щоб себе забезпечувати?

В: Співтовариство задовільняє його потреби і надає грошову допомогу або "утримання", достатнє для простого гідного життя.

 

П: Ви самі вирощуєте їжу? Який відсоток від потреб Ауровілю в їжі задовільняється за рахунок спільноти?

В: В даний час Ауровіль повністю себе забезпечує молоком та деякими сезонними фруктами. Він виробляє лише 2% від загальної потреби рису та зерна і менше половини необхідних фруктів та овочів.

 

П: Чи можу я прийти та розпочати свій бізнес в Ауровілі?

В: Так, як тільки ви будете визнані ауровільцем. Також можливо розпочати бізнес за особливих обставин, коли ви новачок, за умови отримання згоди спільноти через "Групу Прийому". Однак, на всі нові комерційні підрозділи та підприємства спочатку потрібно отримати дозвіл від "Торгівельної Колегії Ауровілю" (ABC).

 

П: Які в Ауровілі інвестиційні можливості?

В: В Ауровілі немає приватної власності на землю, житло або бізнес. Ауровільці постійно інвестують в колективну власність на землю, в житло та в бізнес. Люди, котрі організовують комерційну діяльність або приєднуються до існуючої,  можуть очікувати, що коли та буде успішною, то вони будуть в змозі підтримувати скромний спосіб життя в межах деяких неформальних норм. Однак, слід чітко розуміти, що робота в Ауровілі не є засобом заробітку на життя, а служіння Божественному.

 

Disparity of wealth

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in

 

Home > Economy FAQs 

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top