Home

Home > Health > FAQs

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

Frequently asked questions

Frequently asked questions

 

See also questions:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

Про здоров'я

 

П: Чи є у вас в лікарня?

В: Лікарні нема, а є два "Центри Здоров'я". Неподалік від Ауровілю, на головній дорозі від Пондічері у напрямку на Ченнаї, є велика університетська лікарня. Також є ряд інших лікарень в Пондічеррі, а також в Ашрамі Шрі Ауробіндо є диспансер (де лікар може проводити консультації) та будинок для престарілих. У дійсно серйозних випадках багато людей їдуть в Ченнаї, де зокрема є лікарня американського типу Apollo Hospital із обладнанням для просунутих операцій, а також із рядом процедур та методів лікування як на Заході

 

П: Які проблеми зі здоров'ям ви маєте в Ауровілі?

В: Більшість людей іноді страждають від паразитів в їжі або в воді, таких як амеби, лямблії, глисти і т.п., а також від інфікованих порізів та подряпин (поширені у тропіках) або грибкових інфекцій. Інші досить загальні ризики включають тиф, філярію (слоняча хвороба) та вірусну лихоманку. Слід також враховувати ризик від заражених сказом собак та котів.

 

П: Як ви допомогаєте вагітним?

В: В Ауровілі є одна добре кваліфікована акушерка та іще чотири навчених медичних сестер, які працюють в "Центрі Здоров'я", котрі можуть приймати пологи. У складних випадках та при важких пологах зазвичай переправляють у лікарні Пондічеррі.

 

П: Чи потрібно робити спеціальні щеплення перед відвіданням Ауровілю?

В: Більшість закордонних лікарів радять курс загальної вакцинації, хоча є люди, котрі приїжджають сюди незахищеними. Вам краще порадитися із вашим місцевим лікарем щодо цього питання, перш ніж покинути свою країну.

 

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in


 

Home > Health > FAQs

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top