Home

HomeJournals & Media > FAQ

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

Frequently asked questions

Frequently asked questions

 

See also questions:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

Про журнали та ЗМІ

 

П: Чому ви не рекламуєте Ауровіль?

В: Ауровіль не зацікавлений у залученні величезних натовпів. Мати була дуже конкретною щодо того, що Ауровіль не повинен рекламувати себе, а повинен забезпечувати тільки правдивою інформацією тих, хто щиро шукає його за правильними мотивами.

 

П: Як можна отримувати свіжу інформацію про Ауровіль?

В: Є кілька варіантів. Можна оформити підписку на щомісячний журнал "Ауровіль сьогодні", або регулярно відвідувати даний сайт! У багатьох країнах також можна підключитись до одного із наших Міжнародних Центрів Ауровілю, який вам буде регулярно надавати свої розсилки або журнал.

 

П: Чи існують обмеження для кінематографістів?

В: Так, іноземні відео та кінематографісти, які бажають зробити документальний фільм про Ауровіль для публічного перегляду, повинні спершу отримати дозвіл від уряду Індії через "Ауровільську Службу Зв'язків із Громадськістю". За умови одержання належних повноважень, все інше можна легко влаштувати. Індійським відео та кінематографістам також рекомендується увійти в контакт із тією ж службою перед приїздом в Ауровіль, оскільки лише таким чином можуть бути розроблені ймовірний сценарій, зручні домовленості щодо зйомок, їх графік та організоване проживання. Для приватних осіб (іноземних або індійських), бажаючих для себе записати свій візит, немає ніяких обмежень і попередній дозвіл не потрібен.

 

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in


 HomeJournals & Media > FAQ  

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top