Home

Home > Organisation & Credentials > FAQs

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

Frequently asked questions

Frequently asked questions

 

See also questions:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

Про організацію та повноваження

 

П: Хто несе відповідальність за Ауровіль?

В: В той час як активи Ауровілю та спільна відповідальність для забезпечення того, щоб він досяг своєї мети, перебувають у віданні "Фундації Ауровілю", його повсякденні справи знаходиться повністю в руках ауровільців.

Ауровіль підтримує абсолютно не ієрархічне суспільство. Такі органи, як "Робочий Комітет" і "Рада Ауровілю" обираються раз на два роки із числа добровольців, котрі готові присвятити себе вирішенню основних адміністративних питань суспільства, але у них нема постійної влади. Найбільш важливі рішення приймаються на спеціальному засіданні Асамблеї Жителів, де всі ауровільці можуть одинаково вільно висловлювати своє бачення. Інакже кажучи, всі вони практично рівні і мають рівний голос у вирішенні справ громади, тобто нема в очільниках ні одної головної людини, ні владної групи.

Окрім вище згаданих "Робочого Комітету" та "Ради Ауровілю", містечко також сприяє створенню "робочих груп", котрі в змозі впоратися зі спеціалізованими завданнями в економіці, господарстві, охороні здоров'я, приєднанню до Ауровілю, потребах комерційних структур і т.д., але вони залишаються підзвітними всій спільноті.

 

П: Кому належить Ауровіль?

В: Земля та активи Ауровілю належать призначеній урядом Індії організації під назвою "Фундація Ауровілю". Всі споруди загального користування знаходяться у колективній власності, в Ауровілі немає приватної власності на землю та на комунальні споруди.

 

П: Як Ауровіль управляється?

В: Дивіться вище відповідь на питання "Хто несе відповідальність за Ауровіль?"

 

П: Які відносини в Ауровілю із зовнішнім світом?

В: Ауровіль підтримує нормальні відносини із зовнішнім світом. Ніколи і ні в якому разі Ауровіль не хотів би бути ізольованим або відрізаним від основного життя в Індії та в решті світу.

 

П. Чи є у вас адміністративні органи?

В: В Ауровілі нема адміністративних органів у їх звичному смислі, але він поклав відповідальність за ряд ключових функцій та послуг, пов'язаних зі спільнотою, як наприклад: візові процедури, колодязі та водопостачання, електроенергія, телекомунікації і т.д. на групи осіб, які мають справу із адміністративними органами Індії від імені всього Ауровілю.

 

П: Яку роль відіграють політичні партії в Ауровілі?

В: Ніяку. Участь в політичних партіях в Ауровілі заборонена загалом самими ж ауровільцями. Ауровіль прагне єдності, а політичні партії залучають до вузькопартійної діяльності, в котрій учасники виступають за одних та проти інших.

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in

 

Home > Organisation & Credentials  > FAQs

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top