Home

Home > Society > FAQs

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

Frequently asked questions

Frequently asked questions

 

See also questions:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

Про суспільство

П: Як люди прибувають в Ауровіль?

В: В основному люди чують про Ауровіль від друзів або через газетні статті, відео, фільми чи через телевізійні програми в своїх країнах. Потім вони зазвичай пишуть для отримання додаткової інформації, або приїздять в гості. Якщо вони переконуються, що це той проект, в якому вони хочуть брати безпосередню участь та співрацювати, тоді вони звертаються до "Групи Прийому" та починають процес приєднання.

 

П: До Ауровілю може приєднатися будь-хто?

В: Так, за умови, якщо бажаючі приходять із належним спонуканням. Нема ніякої упередженості щодо заявників на підставі їх національності, раси, віросповідання, класової, релігійної приналежності або за іншими критеріями. Спершу всіх заявників розглядають однаково. Однак, якщо в ході співбесід із "Групою Прийому" або згодом, за результатами ставлення або поведінки, стає очевидним, що хтось іще не підходить для життя в Ауровілі, його як правило просять почекати деякий час. В таких випадках заявники потім повторно можуть подати заявку, будучи більш готовими та відповідними до життєвих пригод в Ауровілі.

 

П: В яких відносинах Ауровіль із місцевими селами?

В: Найчастіше вони господарського характеру, заснованого на роботах місцевих жителів в Ауровілі. В цілому це гарні відносини із великою взаємною повагою. Ауровіль нерозривно пов'язаний із селами і знає, що не може розвиватися незалежно від них, навіть якщо б цього хотів, що безумовно не так. Між тим, розуміння Ауровілю постійно зростає, особливо серед молодого покоління.

 

П: Як ви вирішуєте розбіжності або зіткнення в суспільстві?

В: Багато внутрішніх проблем вирішуються Виконавчою Радою, але є також багато людей, котрі мають досвід у вирішенні конфліктів. В разі потреби їх запрошують для вирішення проблем. Для вирішення суперечок із місцевими жителями-тамільцями є "Група Взаємодії із Селом". В основному це друзі або сусіди, між якими деколи виникають незначні непорозуміння, котрі вони намагаються вирішувати по-сусідськи. Судові позови або залучення інших сторонніх сил та установ вважається неприйнятним і по можливості уникається.

 

П. Чи є в Ауровілі багаті і бідні?

В: Так, але це не повинно розглядатися як щось погане або як проблема, котра потребує вирішення.

 

П: Чи звинувачують іноді Ауровіль в неоколоніалізмі?

В: Дуже рідко, головним чином люди Заходу, які мало знають про Ауровіль та про його життя і призначення, і настільки ж мало знають про колоніальний період. Для розгляду подібних моментів натисніть тут.

 

П: Чи добре ви ладнаєте поміж собою?

В: В цілому так. Звичайно, що час від часу у нас є розбіжності, як і будь-де серед людей. Ми намагаємося не дозволяти будь-яким питанням серйозно нас розмежовувати, тому, коли вони виникають, робимо усвідомлені кроки для їх дружнього вирішення за допомогою досвідчених людей "конфліктологів" або на колективних зустрічах. "Цемент", який в кінцевому рахунку, пов'язує нас всіх разом і допомагає нам подолати такі відмінності - це завжди наше спільне прагнення разом реалізувати ідеал Ауровілю. У той же час, хороша частка гумору також допомагає нам ладнати.

 

П: Чи проводять в Ауровілі курси йоги?

В: В Ауровілі слово "йога" слово завжди відноситься до Інтегральної Йоги Шрі Ауробіндо. По цій особливій йозі іноді проводяться курси або даються уроки в Савітрі Бхаван в центрі містечка. Що стосується "хатха-йоги", то по ній регулярні заняття проводять у таких місцях, як Quiet і Pitanga Hall, котрі відкриті для всіх ауровільців та новачків, а також для гостей та відвідувачів за грошову пожертву (число присутніх обмежене). Час від часу проходить більш інтенсивне вивчення на протязі кількох тижнів.

 

П: Чи є у вас в Ауровілі міжрасові проблеми?

В: Ні. Поодинокі проблеми, які час від часу виникають за участі західного та місцевого тамільської народу не мають нічого спільного з расовими відмінностями. Вони незмінно виникають у випадках, котрі мають місце в будь-якому нормальному суспільстві: непорозуміння, порушення прав на земельні володіння, невиплати боргів, відмова надавати товари або зробити роботу правильно, неприйнятна поведінка і т.д.

 

П: Чи є у вас в Ауровілі літні люди?

В: Так, є принаймні 15 людей віком більше 70 років, найстаршим в даний час за 80 років. Вони продовжують працювати і бути активними в спільноті, їх ауровільські товариші їх вельми шанують та цінують. В Ауровілі немає "будинків для літніх людей", також не стоїть питання про намір їх відкриття.

 

П: Як ви дбаєте про ваших невиліковно хворих?

В: Медичний Центр Ауровілю має стаціонар, який дозволяє професійно доглядати серйозно та невиліковно хворих безпосередньо в межах містечка, хоча часто необхідною турботою та допомогою забезпечують самі ауровільці, які є друзями або хто вважає за свій обов’язок підтримувати хворого. Коли ауровілець залишає цей світ, робиться все для того, щоб тримати його останки в Ауровілі у вигляді попелу після кремації або через поховання на спеціально виділеній ділянці у поселенні Adventure.

 

П: Чи є в Ауровілі можливість користуватися електронною поштою?

В: Так, вона є в громадських місцях: в "Сонячній Кухні" та в Інтернет-центрі села Куілйапалаям, у великій новій будівлі поряд із "Центром Здоров'я Ауровілю".

 

П: Як люди одружуються в Ауровілі?

В: Кожен в Ауровілі вільний слідувати своїм потягам. Багато людей приєднуються, як подружні пари. Цілком звичайно, що жителі час від часу вирішують одружитися. Це більш поширено серед тамільських ауровільців, чия культура сильно орієнтована на шлюб, а її традиції не приймають будь-які інші форми відносин.

 

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in

 

Home > Society > FAQs

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top