Home

Home > The City > FAQs

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

Frequently asked questions

Frequently asked questions

 

Faqs:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

 

 

Korean version

Spanish version

Russian version

French version

Chinese version

Ukrainian version

Про місто

 
П: Яка чисельність населення Ауровілю? Чи є обмеження на очікуване населення?

В: Нинішнє населення становить трохи більше 2200 чоловік із 45 країн світу станом на 2009 рік. Остаточне населення очікується на рівні 50000. Малоймовірно, що це число буде перевищено, почасти через брак землі для більшого міста, але також і тому, що Ауровіль не прагне стати більшим.

 

П: Чому Ауровіль в Індії? Чому не в Європі або іще десь?

В: Задум Ауровілю виник в Індії, завдяки роботам Шрі Ауробіндо та підтримці Матері. Дане прагнення в 1966 році привело засноване в Пондічеррі "Товариство Шрі Ауробіндо" до уряду Індії із проханням прийняти та підтримати проект, який потім для схвалення був представлений ЮНЕСКО.

 

П: Коли Матрімандір буде завершено?

В: Зведення Матрімандіра майже закінчено, за винятком деяких дрібних деталей, котрі у всякому разі на стадії завершення. Сади Матрімандіра потребують більше часу для їх оформлення, можливо навіть цілих 10 років.

 

П: Що таке амфітеатр, для чого він використовується?

В: Амфітеатр використовується для "мовчазних зборів", де ауровільці збираються разом в особливих випадках.

 

П: Коли Ауровіль буде завершено?

В: Такої дати не призначено. При нинішніх темпах зростання малоймовірно, щоб споруди містечка, необхідні землі та 50000 прогнозованого населення мали місце менш ніж через 50 років. У той же час, в Ауровілі якість всього важливіша за всі дати та числа, а особливо важлива якість та свідомість його жителів.

 

П: Чи є у вас система громадського транспорту?

В: Так, але дуже обмеженого типу. В Ауровілі є ряд автобусів, фургонів та джипів, котрі задовільняють основні потреби спільноти, такі як перевезення дітей до школи, перевезення вантажів між поселеннями, доправлення людей в Пондічеррі і т.д.. Як і раніше відсутня повністю розвинена система громадських перевезень, котра розвозила б людей по усій території протягом дня та увечері. Таку систему іще потрібно запланувати, фінансувати та розвивати.

 

П: Звідки у вас береться вода?

В: Майже цілком із підземних водоносних горизонтів. По суті є три рівні, із яких вода надходить через використання електричної, механічної (дизель), сонячної або вітрової енергії залежно від умов. Перший водоносний горизонт знаходиться на рівні близько 40 метрів, другий приблизно на 60-100 метрів, а третій десь біля 150-250 метрів.

Невелика кількість води поступає із переробки від очисних споруд, але її використовують тільки для садів та сільськогосподарських потреб.

 

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in


Home > The City > FAQs

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top