Home

HomeVision > FAQs

See also:
Auroville in a nutshell

A highly condensed summary of the main points people seek information on regarding Auroville.

Frequently asked questions

Frequently asked questions

See also questions:

On vision
On the city
On organisation & credentials
On society
On art & culture
On economy
On education
On health
On journals & media
On coming to Auroville

 

Korean version

Spanish version

Russian version

Italian version

French version

Chinese version

Ukrainian version

Про образ


П: Що ви маєте на увазі, кажучи про людську єдність?

В: Це безмежна тема, але в її найпростішому розумінні людська єдність передбачає заснування єдиного та гармонійного суспільства, котре також дозволяє та підтримує багате розмаїття людства для його процвітання в умовах повної свободи. В кінцевому рахунку "єдність" - це внутрішній досвід та реалізація. Коли це станеться на колективному рівні, вона мимоволі призведе до мети людського єдності.

П: Чи є в Ауровілі встановлена релігія?

В: Ні, Ауровіль цілковито визначився щодо цього. Ауровільці, як очікується, вестимуть "духовне" життя, але в Ауровілі немає ніяких релігій. Будь-хто сильно прив'язаний до певної релігії, у значенні слідувати її обітницям та сповідувати, побачить, що Ауровіль - це не їх місце. Хоча Ауровіль і поважає релігії та немає нічого проти їх сповідування, але вони розділюють людство, в той час як Ауровіль зацікавлений тільки в єдності.

П: У вас в Ауровілі є колективні медитації?

В: Так, час від часу на нерегулярної основі, відкриті для всіх ауровільців, новоприбулих та гостей. Є товариства в рамках спільноти, члени якого регулярно медитують разом. Крім того трапляються особливівипадки, як світова криза, коли люди сидять у тихій концентрації, коли весь Ауровіль може зійтися в амфітеатрі поблизу Матрімандіра, щоб послати гармонійні вібрації та сили в місце занепокоєння. Також вже традицією для ауровільців стало перебувати в тиші та концентрації протягом деякого часу на початку або в кінці великих та інакше важливих зустрічей, семінарів та подібних зборів.

П: Що в Ауровілі означає духовне життя?

В: В Ауровілі не існує ніякого офіційного або організованого духовного життя. Кожен сам вирішує яким саме духовним життям жити, хоча це й не означає, що всі жителі Ауровіль обов'язково будуть так само чинити. Всіх бажаючих приєднатися до Ауровілю неодмінно запитують, чи є у них є добра воля, щоб прийняти участь в експерименті створення людської єдності, та про розуміння деяких його основ. Однак, в дійсності людей навряд чи привабить Ауровіль, або навряд чи вони довго зможуть себе тут затишно почувати, коли якась духовна основа їхнього життя буде відсутня.

П: Чи є Ауровіль (AV) основою для культу або секти поклоніння гуру-персонам Шрі Ауробіндо та Матері?

В: Ні, Ауровіль є міжнародно визнаним містечком за підтримки уряду Індії та схваленим ЮНЕСКО. Шрі Ауробіндо та Мати були людьми, котрі надихнули на проект, завдяки чому він розпочався в 1968 році, але там навколо них не існує ніякого "культу". В жодному разі не можна порівнювати ауровільців із сектою.

П: Який зв'язок Ауровілю із ашрамом Шрі Ауробіндо?

В: Задум Ауровілю виник в ашрамі Шрі Ауробіндо в Пондічеррі, коли "Товариство Шрі Ауробіндо" запропонувало Матері заснувати досконале містечко, присвячене експерименту створення людської єдності, згідно напрямів вперше зазначених у вченні Шрі Ауробіндо. Загалом Ауровіль має хороші відносини із ашрамом.

Юридично та по суті Ашрам і Ауровіль є самостійними організаціями, географічно розділеними відстанню близько 10 км, причому перший в Пондічеррі, а другий головно в штаті Таміл Наду на внутрішньому плато і аж до узбережжя.

П: У чому різниця між ашрамом Шрі Ауробіндо та Ауровілем?

В: Мати сказала, що немає принципової різниці між цими двома фундаціями в їх відношенні до майбутнього та служінню Божественному. Однак вважається, що люди в ашрамі присвятили своє життя інтегральній йозі, в той час як для того, щоб жити в Ауровілі, достатньо доброї волі на проведення колективного експерименту для прогресу людства. За ашрамом залишається його законна роль першопрохідця, натхненника та провідника, а Ауровіль є спробою колективної реалізації.

 

 

Якщо у вас є питання, на які тут немає відповіді, будь ласка, надсилайте їх на webmaster@auroville.org.in


HomeVision > FAQs

  Auroville Universal Township webmaster@auroville.org.in To the top